Turkcell superbox

Kullanan var mi? Turknet vardi bende ama 2 haftadir sorun cozulemedi, iptal edecegim. Superbox da biraz fiyatli ama taahhut istemiyor diye biliyorum. Kullanan var midir? Ya da sizin kullanip memnun kaldiginiz internet saglayici tavsiyesi var midir?

İlk çıktığı zaman 20 mbit sınırsız 159 tl olan paketi 7 ay kullandım. Hız testlerinde 20 mbit stabil çıkıyordu günün her saatinde. Sadece FIFA UT oynarken zaman zaman kopmalar yaşanıyordu. Sonradan taşındığım ev rakım olarak biraz yüksek bir bölgede olduğu için hızda büyük oranda düşme oldu ve bu yüzden cayma ücreti ödeyerek iptal ettim ki cayma ücretini de Tüketici Hakem Heyeti’ne başvurarak geri aldım.
Bilmeniz gereken şöyle bir olay var. Superbox’ı ilk hangi adreste aldıysanız Turkcell sadece o adresteki hizmete teknik destek sağlıyor. Yani yarın öbür gün taşınırsanız ve düzgün hizmet alamazsanız Turkcell açık açık bizi ilgilendirmiyor çünkü biz sana ilk adreste düzgün hizmet sağlıyorduk taşınman beni ilgilendirmez diyor. Ayrıca hangi hız paketini alırsanız alın hızınız 3 mbitin altına düşmediği sürece Turkcell bunu bağlantınızda sorun yok olarak cevaplıyor ve 3 mbitin altına düşmediği sürece kesinlikle hiçbir destekte bulunmuyor. Eğer bulunduğunuz bölgede Superbox kullanan biri varsa öncelikle onun modeminden hız testi yapmadan almayın derim.

  • captainimsi  (10.12.21 10:07:07)