İstanbul'daki En Düzgün Sinema Salonları (The Matrix Resurrections)

Yeni The Matrix'i nerede izleyelim dostlar?

Avrupa'da Kanyon, Zorlu veya İstinye Park'taki Cinemaximum hala iyi mi? En son Dune'a gidenler İstinyepark Imax'ten şikayet ediyorlardı mesela.

Anadolu'da Hilltown veya Akasya'daki mi iyi? Cinemaximum olmayan bir seçeneğimiz var mı mesela?

dune'u hilltown imax'te izledim, istinyepark imax'te olan ışık sorununun bir benzeri orda da vardı tabi ki. sinema olarak ben istinye'yi geçmişte daha çok beğenmiştim.

ben olsam akasya'ya giderdim.
  • a darkness coming  (02.12.21 14:51:36)
hilltowndan cok memnunum. akasya da guzeldir

  • ala09  (02.12.21 15:37:31)
Capitol'ün büyük salonu da fena değildi ama son durumunu bilmiyorum, pandemi öncesinden bahsediyorum.

  •   (02.12.21 16:23:52)
akasya avm de cinemaximum gold class 1 salonundan aldım biletimi
4-5 sıra koltuk vardı salonda bilet alırken ekranda gördüm nasıl bir salon bilmiyorum ama

  • devilone  (02.12.21 18:18:47)