[]

"yeşil ışık kırmızı ışık"

malum dizide oyuncağın korece söylediği "yeşil ışık kırmızı ışık" melodisinin korece telaffuzunu bilen yazabilir mi, okunduğu şekliyle?

kore alfabesiyle yazıp espri yapmazsanız sevinirim.

yani ogolaagoo laylalaahöyhööy gibi bir şey diyor. ne diyor tam olarak?

 
Hocam Google translatede dinleme özelliği var ya, Koreceyi seçin, şarkıyı dinletin, hem Kore harfleri ile hem de Latin harfleri ile yazılışı gösterir.


  • beni sen öldürme  (14.10.21 08:45:38) 
  • elorelia  (14.10.21 09:27:30) 
  • emfuzi  (14.10.21 09:39:32) 
dogrusu hatmi cicek acti manasina geliyor.

okunusu da "mugungha goçi piyotsımnida".
  • gel gel sarisinim sag yap gel  (14.10.21 11:20:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.