duvar boyası ortalama fiyat?

4 + 1, 150-160 m2 bir evi ortalama ne kadara boyatırım? boya çeşitleri hakkında pek bir şey bilmediğim için özellikle belirtebileceğim bir şart yok şimdilik.

Ben 2+1 yaklaşık 90 m2 evimi daha yeni malzemesi falan dahil anahtar teslim 650'ye boyattım. Su bazlı saten ve tavan boyası kullanıldı. Marka olarak da marshall. Bi fikir verir belki.

  • winstoncash  (02.06.10 21:19:31)
Benim boyacım tam bir sosyete boyacısıdır. Kalite semtlerde iş yapar genelde. Malzemeler adama ait, Filli boyanın kral boyalarıyla, tavanlar, kapılar dahil, pencere hariç 1000 TL verdim. Daha fazla verilemez bir boyacıya, dediğim gibi sosyete boyacısı. Ama hiç bir falso bulamazsın bu tip adamlarda, işini de iyi yaparlar. Beğenmediğin bir yer olursa da rötuş için gelirler ve dakik olurlar her zaman. 3+1 130 m2 ev bu arada.

  • gokriver  (02.06.10 23:48:51)
alçı sıva yaptırırsan bütün eve, boya masrafı birkaç kat artar.

  • Dağlarca  (03.06.10 06:29:15)
duvarlar pürüzlü mü değil mi ? önce onu söylemen gerekli. ona göre plastik,saten,vs boya önerileri olacaktır.

plasitk boya kullanacaksan 25+5 Kg boya tahminen boyaması lazım. tavanlar içinde 10+2 kg falandır.

oda başına ortalama 50 lira boyacıya versen tahminen 500 TL ye çıkar o ev.
  • janavarorion  (03.06.10 10:57:34)