[]

Kredi Karti ve Miles&Smiles Milleri

selam,

genel olarak THY ve star alliance ile ucuyorum. elite plus uyeligim de var. bunun ustune bir de kredi kartim olsun, harcayim ve harcarken de mil kazanayim diyorum.

turkiye'de bu amac icin en iyi kredi karti hangisidir?

diger ozelliklere hic ihtiyacim yok. taksit falan hayatta kullanmam. hatta kredi bile gerekmez. debit kart seklinde de olabilir.

tesekkurler.

 
Miles and smiles garanti Bankası
Shop and Miles garanti Bankası
Miles and smiles Finansbank ( bu kart kullanımda olmayabilir).
Şu link güzel olmuş.

gezimingo.com
  • pccopath  (25.08.21 11:26:47 ~ 11:30:29) 
Bende de elite üyelik var. En iyisi garanti m&s. statün yüksek olduğu için daha da çok mil verecektir. aşağı yukarı aylık 10 bin civarı harcamaya 6000 civarı mil kazanıyorum, yurtiçi tek yön bilet almak da 3750 mil idi en son. hatta uçak biletini de bu kartla alırsan acayip karlı çıkarsın, 1 tl = 1 mil oluyor çünkü.


  • roket adam  (25.08.21 11:35:21 ~ 11:35:58) 
garanti m&s hala en iyisi. bonusflaş ile kampanyaları da takip etmen gerekiyor tabii.


  • spirit crusher  (25.08.21 12:01:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.