[]

Bremen&Hamburg

Merhaba haftaya Bremen ve Hamburg’a gideceğim, baya araştırdım aslında gidilecek, görülecek yerleri ama sizinde önerilerinizi duymak isterim. Özellikle Hamburg için, Bremen zaten küçük bir yer bir günde biter diye düşünüyorum. Yeme içme konusunda baya güzel mekanlar buldum aslında Hamburg için not ettim ama gece hayatı için bir fikrim yok neler önerirsiniz? Club’dan ziyade pub vs olabilir.

Yine de atladığım yerler olabilir diye iki şehir için de her türlü öneriye açığım. Teşekkürler şimdiden.


 
Hamburg - Birdland (Jazz severler icin mabet)
Weinbar Poletto (yeme-icme icin)
Salt & Silver (yeme-icme icin)
Luba Luft (üst düzey "kneipe", iyi kokteyller)

Geleneksel kneipeler icin, sehrin gozde bolgesi Schanze´de de Fritz Bauch gec kapanan ve bira icilecek mekanlar var. Altona ve Reeperbahn da geleneksel kneipenin her adim basi bulanacagi yerler.


Bremen - Bermuda-Dreieck´teki bircok bar, pub. Isimlerini hatirlamiyorum, ancak Bermuda´ya gitmeniz lazim sosyallesmek icin. Becks yerine haake-beck isimli yerel pilseneri icmenizi siddetle tavsiye ederim.
  • buf-e kür  (24.08.21 22:17:23) 
Hamburg;Tek tek yazmaya üşendim pub arıyorsanız sternschanze, feldtraße taraflarına takılın daha çok. Zaten sıralanacaklar hepsi önünüzde. HH de daha çok kiez kafası olduğudan..Alternatif olarak da Altona taraflarına. St.Paulide de dolu var ama sanki daha sakin yerler arıyorsunuz gibime geldi.


  • AlsterWasser  (24.08.21 23:16:04 ~ 23:18:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.