boş ev temizletmece?

Merhaba,
2 haftaya kadar falan yeni bir eve taşınacağız.
Ev senelerdir kullanılmıyor. Ev sahibi şehir dışına taşınmış ve eşyaları da almamış. Önce ev boşaltılacak, sonra boyacak ve sonra temizlenecek.
Yalnız ev çok uzun zamandır kullanılmadığı için dolaplar, camlar falan felaket halde. Bizim de hem kendi evimizi boşaltıp hem orayı temizlemeye vaktimiz ve enerjimiz yok. Dolayısıyla İstanbul Avrupa yakası (Bahçelievler'de oturuyoruz) tarafında böyle boş ev temizlettiğiniz vs şirket ismi falan varsa önerebileceğiniz, talip olabiliriz.

Şirket değil de bana düzenli gelen kadın var, eğer ilgilenirseniz telefonunu iletebilirim.

  • lcha  (16.08.21 13:55:29)
(bkz: mutlubiev)

  • hjarteblod  (16.08.21 14:25:18)
armut.com'da da boş ev temizliği seçeneği var. özellikle istediklerinizi, evin durumunu falan yazabiliyorsunuz fiyat ona göre çıkıyor. çok saat ya da iki kişi gibi seçimler de yapabilirsiniz sanırım.

  • asisamus  (16.08.21 16:49:10)
Evin boşaltılması sırasında nezaret edecek biri de lazımsa acaba o işi apartmanın kapıcısına mı söyleseniz. Onlar hem böyle ikinci el satışlarla filan ilgilenirler hem de sonrasında boyacıya, temizlikçiye filan nezaret ederler. Bir düşünün.

  • SiyamkedisiZorro  (16.08.21 17:03:13)