[]

üzerime 10" p/f oranı yüksek tablet atar mısınız?

bütçe maksimum 2000 tl :(

ben aslında şu ürünü takip ediyordum fiyakalı, fiyatı da düştü amazonda www.amazon.com.tr

Fakat inceleyince işlemcisi tırışmış sanırım.

aradığım minimum özellikler 64/4 olsun, android güncel olsun.
İlkokula giden çocuğuma söz verdim, onun için alacağım.

bir de bunu bulmuştum 128 gb www.hepsiburada.com

İşlemciler hakkında pek bilgim olmadığından çuvallamak istemiyorum.

Modellerin antutu puanlarını nasıl buluyoruz bir de?

 
Android demişsiniz ama çocuğunuz ne amaçla kullanacak? iPad dışında bir tablet sadece kısa süreli bir macera çünkü.


  • orient blue  (08.08.21 20:14:11) 
2000 lira bütçeye maalesef hangi tableti alırsanız alın işlemci dandik olacaktır zaten, aşağı yukarı o fiyat aralığında her model aynı performansı verir.

Çocuk için alıyorsanız zaten fark etmez, iş görür hepsi iyi kötü. Maksat youtube, biraz oyun vs. ise gözünüze hoş geleni alın gitsin.
İkinci linkteki Lenovo daha iyi bu arada
  • bir fincan kahve ile film izlemek  (08.08.21 20:15:35) 
Smart tab 2019 ekimde çıkmış 2 senelik bir cihaz, zaten doğru düzgün destek görmeyen bu cihazlar için destek ömrünün sonuna gelinmiş bir cihaz, diğer geçen sene çıkmış piyasaya, daha tercih edilebilir geldi.

F/P olarak en iyisi TAB A7 idi 1300 lira altına satılırken ama onun da fiyatları yükseldi. ben bulduğun 2 seçeneği destekliyorum.
  • atom karincanin torunu  (08.08.21 22:27:43) 
İkinci el ipad alırdım ben olsam.


  • roket adam  (09.08.21 09:55:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.