[]

işitme cihazı alma süreci

işitme merkezinde işitme cihazı seçilirken sosyal mesafeye dikkat edilebiliyor mu? cihazı kulağa yerleştirme esnasında yakınlaşılıyordur ama onun dışında mesafeli olarak halledilebilir mi? tecrübeli arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa sevinirim.
 
çoğu işitme cihazı merkezi daha stabil diye işitme cihazını bilgisayara kablo ile bağlamakta. Kablosuz olarak ayar yapılabilen cihazlar olsa da ben o kablosuz olarak ayarlamayı tercih eden bir yer görmedim.

Ayrıca cihaz ayarlanırken konuşmaya olan tepkinize de dikkat ediliyor, konuşma ayırt etmenize göre hassas ayar yapılıyor. Bu ayarların sosyal mesafe korunarak yapılacağını da düşünmüyorum ve sağlıklı da bulmuyorum.

Tecrübe: Neredeyse 25 senedir cihaz kullanıcısı.
  • denizgonen  (06.08.21 17:26:32) 
2-3 ay önce anneme aldık, zaten ofisleri afedersiniz kıç kadardı. nereye sosyal mesafe olacak.
kulağa yerleştirmek ve sonra cihazın kalıbını almak için iyice dip dibe olunuyor ama bu iki durum dışında mesafe oluyor arada.

  • halanne  (06.08.21 21:34:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.