[]

Metrodan karaköye geliş?

M2 metro hattından finüküler bağlantısı nasıldı karaköye gelmek için?
 
metro ile taksim, füniküler ile kabataş, tramvay ile karaköy.


  • ceketimi alip cikcam  (31.07.21 13:03:48) 
Şişhane durağında inip Tünel'e kadar yürüdükten sonra direkt Karaköy'e inebilirsiniz.


  • himmet dayi  (31.07.21 14:03:26) 
Kabataşa gitmeden direkt finüküler vardı şişhaneden o çalışmıyor mu?


  • beyaban  (31.07.21 14:38:29) 
evet Tünel tramvayı/füniküleri çalışıyor olmalı.

Metrodan Şişhane istasyonunda inip "Şişhane/İstiklal cad." çıkışından çıkmalısın. Sonra iki adım yürüyüp Tünele geçersin. (Kasımpaşa tarafından çıkarsan Galata Kulesi'nin oralara çıkarsın. Çıkma.)
  • nhk ni youkosu  (31.07.21 15:11:21) 
@beyaban

evet işte benim dediğim zaten şişhane'den direkt karaköy'e inen füniküler. Bilinen adıyla tarihi Tünel.
  • himmet dayi  (31.07.21 22:20:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.