Sol ayak baş parmağında hissizlik

Bugün fark ettim. Sadece baş parmakta. Uyuşukluk gibi ama his kaybım da var. Ben üşüyor sanıyordum hep :D meğer his kaybıymış hissettiğim. Önemli olma ihtimali var mı? Tamamlayıcı sağlık sigortamdan yılda 1 chek-up hakkım var. Gideyim mi bunun için bi chek-up’a?

Merhaba, topuklu ayakkabı giyiyor musunuz?

  • suicides underground  (22.07.21 17:12:17)
@Suicides, nadiren

  • naksidil  (22.07.21 17:15:11)
Ayağa uygun ayakkabı giymeyince oluyormuş özellikle de sivri burun falan giyince. Yıllar önce benim de böyleydi de doktora gitmiştim öyle söylemişti.

  • suicides underground  (22.07.21 17:17:27)
Ek bilgi: şu an ms hastasıyım 2 yıldır sol bacağımı hissetmiyorum bunla bir ilgisi var mıydı acaba diye ara ara düşünüyorum. Bence doktora gidin.

  • suicides underground  (22.07.21 17:30:58)
doktora görünün +1
bel fıtığından da olabiliyor.

  • blatta hiberna  (22.07.21 18:59:31)
diyabetik nöropati gibi ve arka-disk görülmeli.

  • aegina  (22.07.21 19:35:50)
Bu duyuruyu gorunce hatirladim ki, valla benim de 4 yildir oyle. Doktora filan gostermedim, bilmiyorum... Surekli de kaliteli ve rahat spor ayakkabi giyerim.

  • invictae  (22.07.21 20:32:56)