[]

EkşiDuyuru Bug: Bu <br> Buraya Nasıl Geldi?

Ve diğerlerinde neden yoktu?
Ve sonra nasıl kayboldu?

Software engineering interview sorusu olsun bu =]

 
Debug edeyim dedim ama zahmetli geldi. O yüzden tahmin yürütüyorum. Duyuru title'ına tıklandığı zaman her seferinde ajax istek yapılmasın diye content bi değişkene atanıyor. innerText yerine innerHtml ile content alındıysa eğer belki br ilk renderda doğru çalışıyorlen, bellekten alınınca html element gibi değil de text gibi render ediliyor olabilir.


  • IncredibleMau  (11.07.21 23:42:59) 
Durumu tekrarlamak için:
1- Benimkiler linkini tıkla
2- Herhangi bir başlığın information (i) ikonu üzerine gel (<br> yok)
3- Soru başlığını tıklayarak soruyu genişlet
4- Soru başlığını tıklayarak soruyu daralt
5- Aynı başlığın information (i) ikonu üzerine gel (<br> var)
  • pantepember  (12.07.21 08:17:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.