The Walking Dead izlemeye devam edeyim mi?

En son 8. sezon 9. bölümü izlemişim.

İlk birkaç sezonu çok heyecanla izlemiştim, en son dayanamayıp bırakmıştım.

9. ve 10. sezon nasıl, izlemeye değer mi? Yoksa yine saçma sapan mı devam ediyor?

ben 9'un başını izleyip bıraktım. diziyi üç-dört tane topluluğun arasında sıkıştırdılar. aynen çizgi roman da öyleydi, sonralara doğru tekrar etmeye başladı ve baktılar ki bir yere gitmiyor, bitirdiler. izlemediysen fear the walking dead'in ilk 3 sezonunu izle. onunda 3'ten sonrası sıkmaya başlıyor.

  • malheiros  (11.06.21 16:29:08)
Bence etme.
Ben de azalan bir heyecan ile 6 veya 7’ye kadar izlemiştim. Spoilerden okuduğum kadarıyla düşman bul, her sezon 1-2 kayıp ver devam et zinciri kırılmış değil. dizi tamamen bitince başlayacağım ben.

  • Deathrow  (11.06.21 16:29:23)
yarıda bırakmayı sevmediğim için ben ediyorum. 1 defa ilk sezonlarda bırakmıştım sonra tekrar başladım vs. bence et ya. atmosferini vs. seviyorsan sırf o post apokaliptik atmosfefr için bile izlenir.

  • fff02561  (11.06.21 16:36:41)
Ben 8 sezon izleyip bırakmıştım. Sonra bir arkadaş 8 ya da 9. szon hakkında bir spoiler verdi. Acayip merak ettim. Tekrar başladım. Hiç de beklediğim gibi çıkmadı. Her sezon bir 'villain' bulup uzatıyorlar diziyi. Artık yerli diziye döndü. Arkaplanda şarkı çalıyor, uzun uzun bakışmalar, sarılmalar falan. eeeh eytere bea dedim sonunda ve 10. sezonda bıraktım.

  • himmet dayi  (11.06.21 16:39:10)
Can sıkıntısından izlemeye devam ediyorum. İzledikçe canım daha çok sıkılıyor.

  • ultranil07  (11.06.21 16:59:15)
devamlı bir yerleşke buluyorlar. tam oraya alıştıkları sırada bir villain çıkıyor, ana gruptan bir iki kişi ölüyor. bol kanlı bir sezon finali yapıyorlar. bir iki sezon sonra yine aynı terane. 7'de mi ne bıraktım ben de.

  • sir gawain  (11.06.21 17:08:20)