[]

"You Are Not Into It" durumu

Arkadaşlar böyle bir durum var, literatürde nasıl geçiyor bilmiyorum ama. Yani bir iş olur, bir eğlence olur, bir şey olur, tamamen kendimi kaptırıp veremiyorum, yani mesela iş olduğu zaman önüme gelince "nasıl yapılır ki bu" diye aşırı panikleme oluyor, bir sürü ihtimal kafamda beliriyor ya şu şöyle olursa belki de bu böyledir vs. Eğlencede de yani ne bileyim hani bazen olur ya bir konser olur bir şey olur, bu kesinlikle "aa herkes beni izliyor aptala bak diyorlar" falan değil belki o da vardır ancak gerçekten kendimi tam veremiyorum. Bazen bu işi yok işte zekadan yok aşırı farkındalıktan diye açıklıyorlar ama bu başka bir şey, hani açıklama olsa bile çözümü gelmiyor, "farkındalığın yüksek", so?
 
Böyle bir dertten muzdarip olsam ve param olsa psikologa gider uzman bir görüş alırım, hissettiklerimi anlatırım aynen burada yazdığın gibi, bu sayede kaygıdan mı yoksa başka sebeplerden mi daha iyi anlaşılır


  • freebird5406_2  (02.06.21 18:53:23) 
alkol al.


  • fff02561  (02.06.21 19:21:23) 
arkadaşlar modlar genelde karşılıklı cevapları siliyor ama bu eklemem gereken önemli bir detaydı ve eklemeyi unuttum ki konu da görünüşe göre o yönde gidecek, şunu söylemem gerekir ki uzun süre çeşitli psikolog ve psikiyatrlardan destek aldım.


  • ckisc  (02.06.21 20:53:24) 
kaygılısın sadece başka bir şey yok


  • kushkush  (02.06.21 21:45:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.