CV ingilizceleştirme

ben de bir şeyler yazıyorum daha güzelini yazan olursa onu koymak isterim. ben pek profesyonel değilim bu mevzularda.. herkes 1 maddeyi çevirse daha hızlı olur sanki?

●Üretim proseslerinin siparişten teslimata kadar yönetimi
●Makinelerin üretim prosesine göre en verimli şekilde organize edilmesi/programlanması
●Makinelerin bakım/onarım işlemleri hususunda gerekli aksiyonları almak, bu doğrultuda personeli bilgilendirmek ve yönlendirmek
●Gelen siparişe göre personeli organize etmek, vardiya-izin cetveli oluşturmak
●Siparişe göre iş ve üretim programının hazırlanması, personelin organize edilmesi, vardiya cetvellerinin oluşturulması

- Management of production processes from order to delivery
- Organizing/programming the machines according to the production process in the most efficient way
- Taking the necessary actions regarding the maintenance / repair of the machines, informing and direct the personnel accordingly.
- Organizing the personnel according to the incoming order, creating a shift-leave schedule
- Preparation of work and production program according to order, organization of personnel, creation of shift charts

not: Bunlar google translate çevirisi. Ama gayet yerinde çeviriler. Bu tarz işlerde Google Translate kullanmanı öneririm. Oldukça başarılı çeviriyor.
  • himmet dayi  (23.05.21 11:35:03)