Buz Kırabilen Blender

Electrolux marka 700w blender beğendim(Beğendim derken, bütçem beğendi tabi). Yoğun olarak frappedir, smoothiedir efendime söyleyeyim milkshakedir yapabilmek istiyorum. Peş peşe yaptığımda bu cihazla yakar mıyım motoru? İlla Tefal'e para baymak mı lazım?

1000w alti buz kirip, kremamsi kivama getiremez. Tefal´in ürünlerini bilmiyorum, vitamix kullanicisiyim. Bu tip makinelerde kalite cok onemli, yoksa dediginiz gibi motoru sorun cikartiyor kisa surede.

Eger haftalik kullaniminizda yer almayacaksa o kadar para bayilmak yerine disaridayken smoothie vs. siparis etmek daha mantikli olabilir.
  • buf-e kür  (17.05.21 15:09:03)
tefal blender hiç kullanmadım ama "philips almayın" demeye geldim.
hiç memnun değilim, keşke kitchenaid'le soruna kökten çözüm bulsaydım.

üstelik yorumları da iyi ve philips'ten genel olarak memnunum, ona güvenerek aldım ama demek ki blender olmuyormuş.
biraz eskisin değiştireceğim.
  • blatta hiberna  (17.05.21 17:11:23 ~ 17:13:55)
Braun JB3060 kullanıyorum memnunum, sürahisi cam ve 800w. Zaten smoothie yapmak ve buz kırmak için kullanılan bir cihaz. Herhangibir problem yaşamadım 3 senedir :)

  • Northern Mariner  (17.05.21 18:26:26)