Printer "ı" ve "l" Harflerini Neden Yazmaz!birkiüç!

Elimde yaklaşık 2 aylık taze bir HP deskjet F2420 yazıcı var. Bu mal yazıcıdan çok memnundum amma bir sorunu var

"ı" ve "l" harflerini kağıda dökmüyor. o harflerin olduğu yerlerde boşluk kalıyor.

Fikri olan???

edit: belirtmeyi unutmuşum, PDF den çıktı almaya çalışıyorum.

sallıyorum ama font nedeniyle sıkıntı çıkıyor olabilir. farklı fontlar ile yazdığın yazıyı word ile çıktı almayı dene. yine olmuyorsa yeniden yüklemeyi deneyebilirsin belki?

  • vampir akrep  (25.05.10 19:26:16)
Yazıyı PDF'e çevirin, yazdırırken fotoğraf olarak (veya resim olarak) bas gibi bir seçenek vardı, onu seçerek bastırın.

  • sourlemonade  (25.05.10 20:01:56)
Yazıcının suçu yok. Fontunuzla işletim sistemi anlaşamamış. Word'de değil de bir tasarım programında yazıyorsanız yazıyı şekle dönüştürüp yazdırabilirsiniz, acil çözüm için.

  • samterk  (25.05.10 20:03:10)
yazıcı ayarlarının gelişmiş bölümünde bir yerlerde "use printer device fonts" gibi bir şey vardır. onun tikini kaldırın. yazıcının fontlarını değil, sizin yolladığınız dokümanın fontlarını kullansın.

  • kibritsuyu  (26.05.10 12:18:24)