Banka aidatı iadesi

Uzun zamandır kullanmadığım işbankası kredi kartımı(aidatsız olanı değil) kredi kartı özelliğini kullanmadan sadece içindeki puanları kullandım ve kart aktif gözüktüğü için yıllık 92 lira ücret kestiler. Ben de şuradaki soruda da belirttiğim üzere başvuru yaptım. www.eksiduyuru.com Bu olaydan birkaç gün sonra işbankasından olumsuz bir yanıt geldi ve pdf yapıp onu da belgelere ekleyip e-devlet üzerinden başvuruda bulundum. Ne şekilde sonuçlandığıyla ilgili bir bilgi yok, sadece aidat iadesi olarak hesabıma 32 lira yatırmışlar. Tekrar itiraz edip “işbankası tamamını yatırmadı” şeklinde yazı yazıp mail gönderdim. (Ek belgeyi e-maille istiyorlar)

Mantığını anlamadım. Bu adamlar niye 32 lira yatırıyor? Lanet olsun uğraşmayayım dememi mi bekliyorlar yoksa türkiye bankalar birliği 32 lira yatıracaksın diye talimat mı veriyor? Üstelik tarafıma hiçbir bilgilendirme yapılmadı. Kullanmadığım ve birkaç ay önce iptal ettirdiğim kartın ekstresiyle öğrendim o 32 lirayı da.

eksisozluk.com

O zaman da yazmışm, heyet reddetmiş muhtemelen bir önceki sene ile bu sene ödeenen aidat arasında maksimum zam oranı farkı doğmuş, onu düzeltme sonucu çıkmış.

  • atom karincanin torunu  (19.04.21 16:03:14)