Eczaneden ilaç almam lazım ama karantinadayım

Eczaneden ilaç (ağrı kesici,parol) almam lazım ama karantinadayım. Bu ilacı nasıl alabilirim? Eczaneye çıkabilir miyim?

Eczanenin kalfasi varsa ya da apartman gorevlisi varsa onlar getirip kapiya birakabilirler.

Soruya direkt cevabim yok, eczaneye gitseniz bile disaridan, belli mesafeyle isteyin ilaci. Ya da oncesinde telefonla arayin, disariya biraksinlar gerekirse vs.
  • kuehles blondes  (17.04.21 20:14:26)
Evine yakın 2-3 nönetçi eczaneyi ara aralarında bir tane vicdanlı vardır evine getirirler diye düşünüyorum. Kimse yardımcı olmuyorsa eldiveni giy, 3 katlı maskeyi tak kendin git (ytd).

  • kanlakarisikyagmur  (17.04.21 20:44:41 ~ 20:47:30)
Şöyle hüzmetler var ama ben kullanmadım
www.google.com.tr

  • kaptan memo  (17.04.21 20:57:01)
Bazi ezcacilar cirakla gonderiyor.

  • stavro  (17.04.21 21:02:58)
kaymakamlığı arayabilirsiniz. vefa destek grupları getiriyordu sanırım

  • jepa  (18.04.21 00:03:34)
Ulak uygulaması kurye aracılığıyla çeşitli ihtiyaçları ulaştırıyor müşteriye. Muhtemelen halletmişsinizdir bu saate kadar ama aklınızda olsun.
Geçmiş olsun.

  • somethinginthewayshemoves  (18.04.21 00:26:59)
eczacılar her türlü ulaştırır, getirir. kötü esnafa rastlamadım eczacılarda. çevrenizdeki herhangi bir tanesini arayın yeter.

  • bisorumvargaliba  (18.04.21 01:21:37)
eczasi getirmez ise paket servis yapan bir rest ara siparis ver, bir de evden cikamiyorum kurye gelirken eczaneden su ilaci alabilir mi bahsis de vericem de. kesin yardim ederler

  • oscar  (18.04.21 06:24:43)
aynı durumda iken yakındaki eczaneyi aramıştım bana kalfası ile göndermişti. Hatta ödemesini bile karantinadan sonra aldılar.

  • cursor  (18.04.21 06:26:58)