yüksek sesli bluetooth kulaklık

haylou gt1 plus kullandım. ses düşük olduğu için memnun kalmadım. 150-250 TL arası sesi yüksek bir ürün istiyorum. lakin işte, alıyorsun sesi düşük çıkıyor, kulağa taktığın için de iade edemiyorsun öyle kullanıyorsun.

tabi bu fiyat aralığına öyle gümbür gümbür bir şeyler beklemiyorum da. en azından gaylou gt1 plus'tan yüksek çıkarsa sesi sevinirim.

telefonum : xiaomi

Youtube da enes özen çokça bt kulaklık inceliyor

Benim aklımda kalan edifier x3 modeli var f/p ses kalitesi yüksekliği anlamında, fiyatı şu ara 300 civarı olmalı

youtube.com

5.48 de ses seviyelerinin listesi var
  • freebird5406_2  (31.03.21 20:30:36 ~ 20:34:53)
Haylou T15

  • ryhmer  (01.04.21 09:43:29)
Ben Aliexpress'ten indirim kuponu ile Blitzwolf FYE-7 aldım, oldukça memnunum.

Bass ağırlıklı seviyorsan bakabilirsin. Ses seviyesi de oldukça yeterli ben tamamen açamadım deneme amaçlı bile. Android telefon kullanıyorum, bir sıkıntı yok şu an için.

He bir tek Aptx desteği yok ama burada da sormuştum çok çok büyük fark etmiyor dediler. Karşılaştırma videolarında belki vardır sizin gt1 ile kıyaslaması.
  • chicha_v2  (21.04.21 11:16:57)