[]

IDM İndirme Panelinde "MP4 20.4 KB" vs.

Bir video var, 3 saat civarı, ben de panelinden değil indirerek izlemek istiyorum, normalde "mp4 2 GB" falan yazar, bu sanki böyle akış şeklinde parça parça geliyor gibi, ki öyle, küçük küçük kilobyte paketler halin 50 tane 100 tane link geliyor bunu tek parça halinde indirmenin bir yolu yok mudur acaba?
 
artık çoğu site video için dash teknolojisi kullanıyor bu da videoları belli parçalara böler ve donma olmasın diye internet hızına göre videonun devamında bir sonraki video parçacığının kalitesini seçer. bilindik bir site ise internette video downloader araçlarını deneyin, yoksa çok teknik şeylere ihtiyacınız olacak indirmek için.


  • nahtoderfahrung  (24.03.21 23:22:51 ~ 23:23:14) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.