[]

Huawei matebook d16 vs macbook pro 13"

Selamlar, mevcutta macbook pro 13" 8 gb 128 ssd 2019 modelini kullanıyorum.
Huawei d16 ön siparişte mevcut 16 ram 512 ssd ryzen 4000 işlemci 8000 tlye geliypr ve f/p ürünü gibi duruyor.
Sizce macbooktan bu ürüne geçilir mi?


 
Bilgisayardan çok anlamam ama iki markayı da telefonla tecrübe ettim. Kanaatim apple'dan başka bişeye geçtiğinde hemen olmasa bile bi süre sonra pişmanlık duyuyorsun. Performans olarak memnun kalsan bile satmaya kalktığında acı gerçekle yüzleşiyorsun.


  • mkrk  (19.03.21 08:33:31) 
cihaz f/p urunu gibi olsa da isletim sistemi f/p degil. ben olsam gecmezdim. is geregi macos-windows arasinda gidip geliyorum, kendimi macos ile cok konforlu hissediyorum.


  • duyulmasi gerektigi kadar  (19.03.21 08:51:36) 
Konfigurasyon ne olursa olsun macos'dan windows'a geçilir mi asıl soru.


  • hedep  (19.03.21 10:03:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.