oldlara soru

yaklaşık 10 yıl önce tvlerde bbg benzeri bir yarışma vardı. Yarışmada şeffaf küçük bir odanın büyük avmlerin içinde yer aldığını, yayının 7/24 internetten de izlenebildiğini, sarışın tuhaf bir kadının yarıştığı aklımda kalan kısımlardan. Hatta bir gün şans eseri gezerken bizim bir arkadaş antalya 5m avmdeki yarışan kıza sarkıntılık yapmış, telefonunu istemişti asdfg. tabi bunu hatırlamanız mümkün değil :)

Yarışmanın adını hatırlayan var mı?

Ütopya gibi bir yarışma vardı, BBG formatına benzer o olabilir mi?

  • vuranyum  (23.02.21 16:28:14)
"dokun bana"
Bbg'de de yarışan Akmerkez Hülya da yarışmıştı burada. Epey şov yapmıştı.

  • lovemyself  (23.02.21 16:35:14)
ütopya değil. yarışmayı hatırlıyorum da adını hatırlamıyorum.

izlenirsen kazanırsın şeklinde bir sloganı vardı sanırım.
  • kljgslsdkjsd  (23.02.21 16:36:08)
frame türkiye

  • unique hint kumasi  (23.02.21 16:43:23)
Cevap: Frame Türkiye olacaktı @unique hint kumasi’ günün old ödülünü kazandı

youtu.be
  • bugisme  (23.02.21 17:02:29)
Ah be frame Türkiye tabi ki, o zaman üniversiteli gençlerdir. O kızın adı özlem idi ama diskalifiye oldu. Sonra Gül Gökçe ve Ezgi gizem geldi. Birde erkek eleman vardı. Gül Gökçe albüm işine girdi ama tutmadı. Ezgi bi futbolcu ile evlendi influencer ne diyorlar ya öyle bişey oldu. Finalde yarışmayı onlar kazandı. Final gecesi zorla 5m e girdik canlı canlı izledik finali. Kazandıktan sonra evden çıktılar ilk sarıldıkları kişilerden biriyim :) sonra numaralarımızı filan aldık bi süre görüştük ama sonra koptu tabi. Yarışma süresince her hafta mutlaka gider muhabbet ederdik. İsmimizi söyletirdik sonra eve gidip izlerdik :)

Bu yarışmayı bilen birini görmek sevindirdi ama old yazman üzdü :)
  • infernalcadre  (23.02.21 19:03:38)