buz lazere giden var mı?

www.eksiduyuru.com

burada bahsetmiştim alexander yüzünden omuzum artış olduğunu. bacak göğüste işe yaradı. daha yoğun ve kalın diye belki.

omuzda ise 2-3 tane kıl vardı. şu an sayısı arttı ve boyları uzadı alex yüzünden.

bugün buz lazere gittim denemek için. www.buzlazer.com burdakilerden birine. burda yazmayan buzlazer yapan yerler de var. onlar farklı makineymiş dediğine göre. bunlar sopranoymuş.

ütü gibi omuzumu ütüledi. resmen. fena bir acı. alexander ya da iğneli gibi değil.

omuzda bir yere birden fazla kez değdirdiği de oldu. alexander gibi anlaşılmıyor sanırım daha önce yapıp yapmadığı. alexte tek bir kez atıyor köke çünkü.

ayda bir gelin diyorlar bir de. 8 set satmaya çalışıyor. 8 ay sonrada %80 diyor azalır. alexte 1.5 - 2 ay sonra oluyordu sonraki seans ve kontrol olarak 10 gün sonra tekrar gidiyordum.

alexander gibi çoğaltmaz dedi de güvenemedim. sonuçta jiletlenecek her seferinde.

okuduğum her epilasyon merkezi hakkında da olumsuz yorum var. fotoğraf koyup çoğalttı diyen de var buz lazer için. alexander zaten çoğaltabiliyor.

ben beyaz ten siyah kıllıyım ama omuzdakiler siyah sayılmaz. bir seansta da nasıl anlayabilirim bilmiyorum.

siz hangi bölge için gittiniz ve işe yaradı mı? kaç seans gittiniz?

alexanderite'ın arttırması neredeyse imkansız. emin misiniz uygulamanın türünden?
ayrıca kaç seans gittiniz de böyle oldu? gerçekten imkan veremiyorum.
son olarak 2-3 kıl demişsiniz ama seyrek anlamında mı yoksa gerçekten 2-3 kıl mı? eğer öyleyse iğneli neden yapmadınız? veya şu anda 2-3 kıl maks 20-30 mu oldu?
başka kliniklere sordunuz mu? bana biraz tuhaf geldi.
  • jimjim  (11.02.21 17:43:05)
alexander neden arttırmasın. orda çalışan kişi de söyledi. tüm vücut gittiğim için omuzlar da gitsin istedim. 2-3 tane değil tabi. seyrekti. ve boyları kısaydı.
5 seans gittim. 6. seansta epidermin başka şubesine gittim ve ordakiler söyledi. omuza yapılmaz önceden yanlış olmuş diye. bacak ve göğüste işe yaradı.

  • ShadowOfMoon  (11.02.21 18:42:14)