Ikea'daki "Muren" rahat koltuk kullanan?

www.ikea.com.tr

diğer baba koltuklarına göre daha ucuz ve alabileceğim aralıkta.

kullanan var mı? rahat mıdır? (dizi - film vs. keyfi için alıyorum. günde 2-3 saat max kullanılacak)

alternatiflerinize de açığım 2000 tl'yi geçmediği sürece.

ben de takipteyim başlığın. benim de tv koltuğu ihtiyacım var vivense'de vardı ama 3500 tl filandı fiyatı biraz uçuk.

  • elektr10  (27.01.21 21:03:23)
Bende var bundan. Rahat ve geriye yatırınca gayet güzel oluyor ama sanki fazla yatırırsam durmayacakmış ve kırılacakmış gibi oluyor. Onun dışında kumaşı kaliteli ama birkaç yerinde defosu var.
Uzun süre hareketsiz oturunca rahatsız etmeye başlıyor, haliyle uyuklamak için uygun değil. Yan tarafında bir cebi var ama kullanmıyorum ben, telefonu bacağımın yanına koyuyorum, o da aradan yere düşebiliyor, ara boşluğu biraz fazla yani. Ama pek sorun değil çünkü hafif koltuk olduğu için hemen kaldırıp alabiliyorum.
Kumaş yerine suni deri daha iyi olabilirmiş bence.
  • ejderha kuyrugunun ucunda yanan ates  (28.01.21 01:02:20)
@ejderha

aslında çoğu zaman tam yatırmayacağım için o kısım sorun değil ama uzun süre hareketsiz olunca rahatsız ediyor kısmı kötü oldu. ikea'dan aldığım 3lü kanepe inanılmaz rahat ve saatlerce de otursam sorun olmuyor. ben onun gibi olsun istemiştim ama olmayacağını da tahmin etmiştim.

yarın sabah ikea'da deneyeceğim saat 11.00 gibi. buraya eklerim deneyimlerimi elektr10 için.

ayrıca 3500 yine iyiymiş. bellona ve benzeri sitelerde 8e 10a bile var : ))
  • la traviata  (28.01.21 02:49:14 ~ 02:49:53)
@la traviata benim baktığım 4-5 ay önceydi vivense'de baya güzel modeller var ama dediğin fiyatlarda da var tabii :)

teşekkürler bekliyorum yorumlarını :)
  • elektr10  (28.01.21 15:50:04)
bugün gidemedim. yarın sabah gideceğiz bir ihtimal.

  • la traviata  (28.01.21 17:09:24)