Anneyle Babanın Saf Olması

Cidden artık yıldım ya. Birileri bunlara çirkefleşiyor. Bunlar doğru düzgün sesini çıkarmıyor. Hani korkudan falan da değil. Korkacak bi durum yok ortada. Bunlar bakarız moduna geçiyor. Ortaokulda babam 600 lira dersane parasına laf ediyordu, eve gelen adamlar konuştular ettiler 1 koli kitaba bin küsur lira için babama senet imzalatmışlardı. Niye böyleler cidden anlayamıyor. İşin kötü tarafı ben de küçüklüğümden beri çevrem tarafından hep saf bulunuyorum okulda 1. olsam bile. Napıcam ben...

Sen büyüyünce denge bulunur. Sen onlara göz kulak olursun, onlar da biraz durulur. Normal şeyler bunlar.

  • prole  (30.12.20 08:15:56)
Anne babalar her zaman daha saf gelmiştir bana da.

  • eylul  (30.12.20 08:38:29)
Benimkiler de böyle değişmiyor.

  • Hallegadola  (30.12.20 09:44:07)
Kendilerini uyanık sanıp öyle geçinmeye çalışmalarından iyidir. İdare et onları sen de işte. İnsanların yarısından fazlası saftır, kalanların yarısından fazlası da kendini açıkgöz sanan saflardır. Saflık gayet normal bir şey. Ayıp da değil günah da.

  • fyodor fyodorovic  (30.12.20 11:39:10)