[]

"yukarıdan video kartı çıkar, yukarıda şimdi göreceksiniz linki..."

youtube'da bişey dinliyorum adam diyor ki "bu konuyu geçen ki videomuzda anlattık, şimdi eklerim yukardan tıklayıp izleyebilirsiniz" diyor ama yukarda hiç bir şey yok?

2-3 sene öncesine kadar sağ üstte "i" mi ne olurdu ona tıklardık, anket, başka videoları vs görürdük ama şimdi hiç yok. bunlar bizi mi koparıyor ben mi bişeyi kaçırıyorum nedir? en güncel videolarda da bunu duyuyorum demek kalkmamış bu özellik.

ublock reklam engelleyici ve opera kullanıyorum bunlarla alakası olabilir mi?

 
ublock engelliyor.


  • reanarchy  (23.12.20 11:52:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.