Sirtta sivilce agrisina benzer agri

Sol kurek kemigimin uzerinde ve sol koltuk altimin sirta bakan kesisim noktasinda sivilce agrisina benzeyen yanma agrisi var gunlerdir ama sivilce yok hic. Bu agri neden olur fikri olan var mi? Bir de hangi doktora gitmeliyim bunun icin?

kemiğinin üzerine noktasal bir baskı gelmiş olabilir. sırtını sert bir yere dayayıp arkana yaslandıysan ve sert bir çıkıntı o noktaya denk geldiyse, sinirler sıkışıp tarif ettiğin gibi bir ağrı oluşabiliyor. çok yürüdüğüm ve yorgun olduğum bir gün kendimi bir bankın üstüne atıp dinlenmek için arkama yaslanmıştım, sonrasında omurgamın üzerinde ağrı oldu. başta sivilce sandım, hatta oturduğum banktan mikrop kaptım sandım. ağrı birkaç gün içinde geçti.

  • istanbul kanatlarimin altinda  (16.12.20 11:04:57)
Tesekkur ederim, bende 1 haftadir suruyor. Hep sol kolumla cantami tasiyorum, sirt cantami da oyle sol kolumda tasiyorum. Ondan mi acaba. Basta cok onemsemedim ama gecmeyince tedirgin oldum

  • balpolen  (16.12.20 12:14:58)
agri yayginlasirsa zona da olabilir (olmaz umarim)

  • ateistanbul  (16.12.20 12:39:34)
skolyoz agrisina benziyor

  • mrduck  (16.12.20 13:11:09)
okurken benim de aklıma zona geldi direkt

  • delidiyorum  (16.12.20 16:33:22)
Arkadaslar zonayi biraz okudum da, galiba zona. Kucuk kucuk kizarikliklar da baslamis cunku. Cildiyeye gidecegim

  • balpolen  (16.12.20 18:12:25)