[]

"at izi it izine karıştı" sözü ne anlama geliyordu?

ilk günlerde neredeyse tüm yorumcuları takip ettim herkes bunu anlamlandırmaya çalıştı, teoriler falan havada uçuştu, sonra da takip etmeyi bıraktım.

şimdi netleşti mi bu söz? berat albayrak ne için söyledi bunu?


 
"Bizim yaptığımız iyi şeyler ile başkalarının (S.S.) yaptığı saçmalıklar aynı değeri görüyor." demek istedi bence. Pandemide ilk yasakların iç işleri bakanlığınca berbat edilmesine rağman Soylu'nun bu olaydan güçlenerek çıkması parti içi rakibi damadın hoşuna gitmedi haliyle.


  • himmet dayi  (14.12.20 19:27:45) 
Fetullahtan sonra herkes pay kapmaya calisiyor iste. Pelikancilar, menzilciler, ulkucu klikler, mafya vs. Nasil ki fetullah arka planda senelerce yonetti gene kukla belli asil yoneten kim olacak kavgasi.


  • neverletyougodown  (14.12.20 19:35:27 ~ 19:39:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.