[]

TEB kredi kartı & Axess

Her iki kredi kartına da sahibim. Çalıştığım yerin Akbank ile anlaşması olduğundan otomatik kredi kartı gelmişti. Fakat hiç kullanmadım.
Teb’i ise yıllardır kullanıyorum. Fakat tebin kurlardaki saçmalıklarından dolayı vs paramın tamamını Akbank’a geçirdim. Fakat kredi kartım tebde olduğu için para transferlerinde ya da uygulamadan da kredi kartını ödesem işletim ücreti kesiyor.
Bundan dolayı teb kredi kartını iptal edip axess kullanmaya başlasam daha iyi olur mu sizce? Axessin avantajı ya da dezavantajı olur mu?


 
Ben yıllardır Axess kullanıyorum. Çok iyi puan veriyor kampanyaları takip edersen. Aidat alıyor fakat harcamaların yüksekse genelde ya tamamını ya da yarısını iade ediyor ya da puan veriyor yine.


  • kumulatifvergimatrahi  (21.11.20 22:52:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.