StayFocusd sorusu

Merhaba!

Mesai saatleri içinde Stayfocusd kullanıyorum orada burada vakit öldürmemek için. Ama bir tane siteyi şöyle bir-iki hafta kadar falan tamamen bloklamak istiyorum. Stayfocusd içerisinde sadece tek bir siteyi bu şekilde ayrıca bloklamama izin verecek bir sistem var mı? Yoksa o site için başka bir uzantı mı yüklemeliyim? Biraz araştırdım ama cevap bulamadım. Nuclear option tam beklentimi karşılamıyor sanırım, çünkü dediğim gibi tek site için istiyorum. Çok teşekkürler!

firefox'ta leechblock eklentisi var gayet iyi. saat ve gün ayarı da var. ayrıca farklı site grupları da yapabiliyorsunuz. bolca seçenek var içinde.

  • curious mind  (28.10.20 00:17:48)