D&P Deodorant - Alüminyum?

Merhaba. Günlük sıradan kullanım için alüminyum içermeyen bir deodorant arıyordum, D&P marka deodorantın içeriğinde alüminyum gözükmüyor ama genelde bu tip deodorantlarda alüminyum hep oluyordu.

Ekte fotoğrafını da attım, içindekiler kısmına bir bakar mısınız, acaba benim anlamadığım ve alüminyumun varlığını ifade eden bir durum var mı içindeki maddelerde?

Rossmanda çok fazla seçenek var.
www.homemadearomaterapi.net Bu tip yerlerde de doğal satılıyor.

D&P kullanmazdım önyargılıyım.
  • jazzabel  (22.10.20 15:45:03)
bende de nivea ve dove var, onlar da alüminyumlu. eğer bu deodorant ter kokusunu başarıyla önlüyorsa ya içinde alüminyum vardır ve saklıyorlardır, ya da gerçekten başarılı bir arge ürünüdür :D bilemedim.

  • theseachange  (22.10.20 16:03:39)
aluminyumsuz deo degil ama sprey olarak sebamedleri oneririm.
sunlar: www.hepsiburada.com
hatta bakarken gordum deodoranti da varmis aluminyumsuz:
www.hepsiburada.com

karsima ilk cikan site hepsiburadaydi, linkler o nedenler oradan oldu.
  • the end of time  (22.10.20 16:23:48)
@the end of time, sebamed'in spreyini bir kere denemiştim, ter kokusunu baskılama konusunda bayağı yetersiz gelmişti.

  • norules  (22.10.20 18:07:09)
Deodorant- alüminyum yok
Anti-perspirant - alüminyum var

Böyle basit bir ayrımı var. Gidin üstünde deodorant yazan nivea lara bakın onlarda da yok.
  • catch the arrow  (22.10.20 19:35:08)