Durup dururken silinen instagram hesabi

Biraz once kuzenimin hesabina girmek istedim. Girdigimde sanki beni engellemis gibi "Henüz gönderi yok" yaziyordu. Ama gonderi sayisi 524 diyordu. Sonra kuzenime soyledim. Boyle boyle diye. Yanlislikla engelledin galiba dedim. Aa bakayim dedi ve profiline giremedigini soyledi. Sifresini unutmus ama sifremi unuttum'a tiklayip yeni sifre almaya calisinca da kullanici bulunamadi hatasi veriyor. Mailinde de hicbir sey yok. Bu nasil olur ve hesabi nasil kurtarabiliriz? Bilgi verene mutesekkir olacagiz, tesekkurler

Bana seni yemiş gibi geldi. Engelleyince gönderi yok yazıyor.

  • dissendium  (12.10.20 01:46:50)
Seni yemiş +1

  • koskoca kirpi  (12.10.20 01:58:26)
Yenilmediğinize eminseniz ve bağlı e-posta hesabında herhangi açıklama maili mevcut değilse, hesap bir şekilde dondurulmuş demektir. Aşağıdaki linkteki yönergeleri takip edin, sorun çözülecektir. help.instagram.com

  • koskoca kirpi  (12.10.20 02:34:45)
@koskoca kirpi sifreyi bilmedigimiz icin bunu da yapamiyoruz maalesef soguk su icicez galiba

  • matilda  (12.10.20 02:39:19)
Şifre resetlemeyi kullanıcı adından değil de e-posta adresinden de denemişsinizdir herhalde?

  • koskoca kirpi  (12.10.20 02:50:30 ~ 02:53:07)
Evet onu da telefon numarasini da denedik :(

  • matilda  (12.10.20 02:53:29)
Hesabı dondurduysa falan oluyor. 3 gün sonra deneyin

  • westblack  (12.10.20 09:03:28)