[]

"turkcell rahat" tarifesini kullananlara soru

bu tarifeyi kullananlara bir sorum olacak. sanırım diğer turkcell tarifelerinden farklı tek dezavantajı özel ücretli sms ve hizmetlere dahil olunmaması.

örnek bir kampanyaya katılacaksınız sms atmanız gerekiyor ve sms ücreti 60 kuruş falan. normalde bu smsler paketten düşmediği için ücretlendirilmesi gerekiyor ama bu tarifede paketin fiyatının üzerine bir harcama yapamadığınızdan bu sms'i atmaya izin vermiyormuş sistem.

doğru mudur? bu konuyla ilgili turkcell'in sitesinde tabiki bir açıklama yok.

 
ücretli sms atamıyorsunuz parasını ödeme imkanınız yok,ek paket de alamamıştım(6 ay öncesine göre böyleydi)


  • eskiduyuru  (11.10.20 15:14:04) 
Ben rahat hat kullanıyorum her yöne 1000sms var pakete dahil. Ama dediğin gibi mesela kim aramış aboneliği yapmak istiyorum, yapamıyorum, kullandığınız hat ile talep ettiğiniz ürüne abone olamamaktasınız diyor. Yani bence durum sms hakkıyla değil gibi.


  • megalomaniac  (11.10.20 18:25:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.