"dedirten" kullanmakla adam mı uçurulur?

fenerbahçe - eses maçında "dedirten" kullandığım için önce çaylak sonra lanetli çaylak sonra da leyla(uçuş hesabı) olduk. "dedirten"in yaptırımı bu kadar ağır mıdır a dostlar?

hayır uçurulmak ayrı mevzu da bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe maçı yüzünden uçurulmak bu hayatı yaşanılmaz kılıyor. çok yalnızım be sözlük...

ben olsam uçurmakla kalmazdım valla.

  • let the game begin  (11.05.10 13:59:31)
- entry biraz elle tutulr ise sorun bile yaratmaz.
- genel antry profiliniz garbage entry'leri formaya uydurarar yazmaya yönelikse biriktiğinde çaylak olur veya uçarsınız.
- "maç linki var mı dedirtan maçtır" falan şeklnde entry girerseniz birikmesini de beklemezler, anında uçarsınız.

hem dedirtenden dedirtene de fark var. ben mesela dedirten kullanarak espri yapmak istiyorum. yapabilirim. yasak değil zaten. önemli olan, formata uygun lmayan garbage entry'leri dedirten kullanıp formata uydurup suistimal eiyor musunuz ona bakılıyor. neydi entry'niz?
  • kibritsuyu  (11.05.10 14:00:27 ~ 14:02:31)
keyfilik faktörü var, yani istese sanırsam uçurmazlardı

  • kreider  (11.05.10 15:12:27)
(bkz: #18185586)
tamamen moderasyonun keyfine kalmış, öyle espri falan yemiyorlar:)

  • yalnux  (11.05.10 16:58:05 ~ 16:59:17)
hem maç başlığı, hem dedirten. hak etmişsiniz bence. bıkın artık şu dedirtenden, adamlar kaç kere yazdı kullanmayın diye.

  • i ve been mistreated  (11.05.10 19:29:47)