[]

türkiye'de "all you can eat" tarzı mekanlar yok mu?

yurtdışında çokça görüyorum. özellikle otellerin restoran kısımlarında günlere göre fiyatlar oluyor ama türkiyede pek rastlamadım. gören bilen duyan var mıdır? örneğin istanbulda varsa fiyatlar ne alemde akşam için?

kahvaltı hariçtir. o zaten çokça var.


 
Cevahir’de üst katta bir Çin lokantası vardı dediğiniz gibi. Tek kişi ücreti verip tabağınızı istediğiniz gibi dolduruyorsunuz. Tabi hala duruyorsa.


  • catch the arrow  (05.09.20 18:47:34) 
Go mongo vardı catch the arrowun dediği gibi fiyat sabit tabağa ne istersen koyup Noodle yapıyorsun ama senin dediğin tarzdan Biraz farklı eskiden pizza hut yapıyordu sınırsız pizza


  • all girls dream  (05.09.20 20:40:13) 
25 sene once falan 4. leventte bir tane pizza hut vardi orda sinirsiz pizza/salata yedigimizi hatirliyorum ama bence o isin Turkiye'de tutmasi zor. Cok ucuza kusana kadar yeme muhabbeti kuzey amerika'ya ozgu birsey, adamlar bu tarz seylerde 1-2 dolar kara gecince cok mutlu oluyorlar, bizde oyle bir kultur yok.


  • cooperr  (05.09.20 20:57:57) 
5* otellerin neredeyse tümü. pizza hut'ların neredeyse tümü. fiyatlarını bilmek mümkün değil. all you can eat yemekçiler odası fiyat tarifesi gibi bişey yok benim bildiğim. otel fiyat ne çekerse artık. ama 40 dolardan aşağı fiyat en azından oteller için beklenemez gibi bişey.


  • eşki sözlük yazarı  (05.09.20 21:10:23) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.