Memuriyet - atanma / bu il & ilçelerden hangilerini önerirsiniz?

Merhaba. Bir arkadaşım açılan yerleri inceliyor.

Liste sıradaki gibi;

- Bolu Göynük
- Hatay Altınözü
- Hatay Antakya
- Gaziantep Şahinbey
- Gaziantep Şehitkamil
- Van Edremit
- Van İpekyolu
- Gaziantep Oğuzeli
- Amasya Taşova
- Adıyaman Besni
- Adıyaman Gölbaşı
- Adıyaman Merkez
- Batman Merkez
- Mardin Midyat

İzmir'den ulaşımı göreceli kolay, güvenlik sorunu daha az olan bir liste yapmak istedi. Fikri olanların yardımını bekliyoruz, teşekkür ederiz.

van edremit. iyi yer. izmire uçuşlar var vandan sürekli.

bu ilçeler arasından bir de bolu göynük iyi baya benim bildiğim ama ulaşım durumunu izmire bilemiyorum.

ama edremit çok iyi yer.
  • AlsterWasser  (31.08.20 21:02:20 ~ 21:04:18)
Hatay - Antakya

  • levpontryagin  (31.08.20 21:09:43)
1-antakya, altınözü değil ama
2-amasya
3-goynuk
  • primetime  (31.08.20 21:59:28)
Oğuzeli havaalanına yakın, merkeze de yakın. 25 30 km bi şeydi. Antep de güzel zaten.

Ama öncelik batı olmalı, sonra edremit, sonra batman, sonra oğuzeli gelebilir.
  • antihero  (31.08.20 22:08:14)
Antep iki ilçeside merkez ilçe.
Batman merkez

  • 1917  (31.08.20 22:16:58)
Antep Sehitkamil ve Sahinbey merkez ilceleri. Oguzeli ise havalimaninin oldugu ilce. Benim tercihim merkez ilceler olur. Okullari arastirin ve okulun konumunu. Imkaniniz varsa gidin gorun okulun bulundugu semti kultur şoku yaşamamak adina.
2 sene Antep'te gorev yaptim. Bir ayagim hala orada. 3-4 ayda bir gider gelirim.

  • balpolen  (31.08.20 22:39:37)
Gölbaşı ve Besni sakin yerlerdir fakat imkanları sınırlıdır. Tek avantajları lokasyonları iyi, Antep, Maraş, Malatya gibi şehirlere 1-2 saat mesafedeker.

1. Hatay - Antakya
2. Gaziantep - Şahinbey
3. Gaziantep - Şehitkamil
  • but that was just a dream  (01.09.20 09:50:04)