iPhone’dan fotoğrafları alma: iPhone>Mac>USB

Merhaba,

Abim iPhone’unu elden çıkarmak istiyor, fotoğraflarını USB’ye atmamı rica etti. Android’e geçecekmiş.

Ben de Mac kullanıyorum. Süreç şöyle mi olacak? Telefonu bilgisayara bağlıyorum, bilgisayara güven diyorum, fotoğrafları içe aktar diyorum (bilgisayarın içine), sonra aktardıklarımı seçip USB’ye aktarıyorum? Böyle mi olacak?

Peki içe aktardığım fotoğraflar duruyor oluyor USB’ye aktarsam bile, onları nasıl siliyorum? Fotoğraflardan silmeyi bulamadım.

airdropla fotoğrafları mac'e atın. sonra onları da usb'ye atın.

ardından da telefona reset atın. (ayarlar>genel>reset)
  • insan opusen hayvandir  (23.06.20 14:09:38 ~ 14:47:46)
@insan... bilgisayarım eski sürüm olduğu için AirDrop kafasına göre çalışıyor.

Başka yolu yok mu?
  • damba  (23.06.20 15:20:43)
google photos yükleyin. abinizden kullandığı gmail i rica edin.
bütün fotoları buraya yedekleyin.
android'de zaten default olduğundan hiç sıkıntısız kullanmaya devam eder.
  • ozdek  (23.06.20 15:54:05)
ıphone'ddan android'e taze geçtim 1 hafta olmadı.
en temizi google photos

iki tarafta da var
15gb fotograf attım
  • Corc  (23.06.20 15:58:49)
yeni telefonuna istemiyor fotoğrafları yalnız, USB’ye atmamı istiyor :)

  • damba  (23.06.20 16:19:05)