[]

"Ekşi Şeyler"de kimin ne yazısı var aratabiliyor muyuz?

Tesadüfen bir yazımın ekşi şeylerde paylaşıldığını gördüm 2018 yılında, az önce okudum.

Bir aratma fasilitesi var mı? Bulamadım ben.

Kendimin veya merak ettiğim bazı yazarların ekşi şeyler'de çıkan yazıları var mı, yok mu... Nereden görebiliriz?

 
la traviata site:seyler.eksisozluk.com

Google'da yukarıdaki gibi aramak işe yarayabilir.
  • kobuzchu kiz  (11.05.20 18:20:45) 
@kobuzchu

hmm tamam.. ekşi sözlük veya profil veya ekşi şeyler içerisinde böyle bir aparat yok o zaman?
  • la traviata  (11.05.20 18:27:09) 
ekşi sözlük'teki profil sayfasında görünüyor sağ tarafta. senin 3 tane varmış mesela. yazar bazlı arama yok sanırım ama merak ettiğin kişilerin profil sayfalarına bakarsan orada görebilirsin.


  • tepedeki psychedelic adam  (11.05.20 18:28:34) 
@tepedeki

ah tamam süper. bu yeterli.
  • la traviata  (11.05.20 18:29:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.