Kedi eşyası

Merhaba,
1.5 aylık bir yavrucak sahiplendim, özellikle tüketim olmaması adına fazla kedi eşyası olan ve paylaşmak isteyen var mı?

Hocam mecburi bir sahiplenme değilse iki hafta daha anne sütü içseydi yavrucak keşke. Mama olarak ne veriyorsunuz? Catmilk verebilirsiniz ama kuru mama da yer yavaş yavaş. Hangi şehirde olduğunu yazarsanız daha kolay amacınıza ulaşırsınız. Bir de letgodan çok ucuza veya ücretsiz eşyalar bulabilirsiniz.

  • Fusha  (10.05.20 23:41:45)
@Fusha Mecburiydi aslında sokakta kardeşleriyle beraber bulduk, gözleri iltihaplıydı, ikisini belediye veterinerine gönderdik durumalrı kötüydü, bizimki biraz daha iyiydi kendimiz bebekler gibi bakım yapıyoruz, başlarda cok annesizlik cektiğini hissetim ama şimdi iyi benden ayrılmıyor. Beslenme olarak, çay tabağına koyuyorum başta canı istedikçe yiyordu şimdi daha seyrek vermeye çalışıyorum, az az sık sık 4-5 öğün (1,5 kaşık filan) besleniyor. Yaş mama sebze hazırlıyorum bir çay tabağı 2 öğünde bitiriyor. Yaş mamayı sebze ciğer veya tavukla haşlayıp hafta 2-3 gün veriyorum belki cok az kuru mama katıyorum. Diğer günlerde de uzun araştırmalar sonucu doğala yakın gördüğüm Acana kuru mama veriyorum.

  • Semi  (16.05.20 16:00:49)