online alışveriş

bu site çok fazla karşıma çıkıyor.
alışveriş yapmak istiyorum ama güvenli midir?
daha önce alışveriş yapan var mı?

guzelevler.com

Aşağıdan da görüleceği üzere domain yeni register edilmiş 1 aydan biraz fazla olmuş bu durumda ilk ve en büyük ihtimal site zaten senin burada reklamını yapıyorsun yani gönül rahatlığı ile alış verişini yapabilirsin kendi sitenden. :)

2. ve en düşük ihtimal adamlar Google'a reklam vermiş parayı basmışlardır o yüzden sürekli karşına reklamı çıkıyordur, alır denersin bir ilk olur ilk satışı da sana yapmış olurlar belki :)

Sonradan gelen edit: Eğer site sana ait ise template pek uygun değil gibi e-ticaret işine biraz daha profesyonel görünen bir template'e geç derim.

Domain Information :
Updated Date: 2020-04-01T16:17:04Z
Creation Date: 2020-04-01T16:07:03Z
  • solo  (08.05.20 10:42:38 ~ 10:45:49)
Sitenin bana ait olduğu tam bir deli saçması.

IKEA'nın internet sitesi, bu dönem için 500 TL altındaki gönderileri göndermediği için bir IKEA ürünü aradım.
O da sadece bu sitede karşıma çıktı. Sitede her ürünün olması, ürünler ve mağaza hakkında hiçbir yorum olmaması,
ayrıca çağrı merkezinin normal cep numarası olması ve numarayı açan kimsenin olmaması da güvenlik açısından beni şüpheye düşürdü.

Daha sonra aynı firmaya ait n11 hesabı karşıma çıktı. Çoğu insan mağaza hakkında olumsuz yorum yapmış.
bu yüzden sitesinden veya n11'den alışveriş yapmadım.

Yardımın için teşekkürler.

edit: aynı kişiye ve firmaya ait başka alışveriş siteleri de var.
  • yetkili birine benzeyen abi  (08.05.20 16:20:55 ~ 16:22:19)