[]

Favoriler & Takip Edilen Başlıklar

Selamlar,

Yaklaşık 6 aydır yazar olan, ancak çaylak olarak epeydir kullandığım hesabım, reklam entry sebebiyle uçurulmuş. Kullandığım bir şeye dair yorum yazmmıştım ama neyi beğenmediler, bilemiyorum.

Entry'lerin yedeği alınabiliyor ama başlıktaki şeyi soracağım size. Favorilediğim entry'leri ve takip ettiğim başlıkları görmemin bir yolu var mıdır? Aykırı bir harekette bulunmadığım için yedek almadım çünkü hiç, güzel şeyler vardı hesapta da.

 
takip edilenleri göremezsiniz ama belki biz favorilerinizi kimdir nedir sayfanızdan görebiliyoruzdur, nick neydi?


  • aziz dostum jack  (19.04.20 18:17:34 ~ 18:17:42) 
@aziz dostum jack, mesaj ile döndüm size. Teşekkür ederim.


  • tmk  (19.04.20 19:16:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.