[]

Head&shoulders'in gramajinin gittikçe düşmesi?

Farkettiniz mi? Yıllardır takip ediyorum. 750 ml
Başlayıp 650 600 550 500 450 ve en son 400 ml'ye indirdiler.
Ama fiyat aynı. Standart olanlardan bahsediyorum


 
hep 750 ml kalıp fiyatının aynı olmasını mı bekliyordunuz? ya fiyatı artacak ya da miktarı düşecek.


  • diffarentiationation  (28.03.20 19:35:34 ~ 20:45:07) 
gofretler kaç gram oldu 28 falan mı yakında kakao kokulu havayı satacaklar 2 liraya.


  • bahoho  (28.03.20 19:37:33) 
hani enflasyon düşüyordu. hızda bir azalma yok


  • gameofannen  (28.03.20 22:04:48) 
enflasyon üretim maliyetlerini etkileyebilir. onun dışında ürünün ithal hammaddeleri (kimyasal vb.) ve TR'den alınsa bile euro/usd'den etkilenen ambalajı var. Dolayısıyla euro/usd artmaya devam ettikçe ürünün maliyeti artış gösteriyor.


  • EasyTiger  (29.03.20 07:30:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.