[]

İngilizce öğrenmeyi teşvik edici "şeyler"

selamlar,

kız arkadaşım ingilizcesini daha da geliştirmesi için çabalıyor, hem iş hayatında hem de gündelik hayatında kullanması gerekecek. 2 ya da 3 ay boyunca konuşma pratiği dersi aldı haftada 2 kere fakat kendi başına çalışmıyor diyebilirim. ben de çok fazla baskı yapamıyorum bir yerden sonra baskılardan sıkılır diye.

öğrenmesini nasıl teşvik edebilirim?

 
tesvik edemezsiniz.

kendisinin anlamasi lazim. istek olmadiktan sonra zaten ögrenme sansi yok.
  • duygusuzromantik  (27.03.20 12:41:29) 
Bazen teşvik edici hareketler karşı tarafı daha da uzaklaştırabilir. O yüzden bırakın İngilizcenin önemini başka bir yolla öğrensin.


  • olaylar olaylar  (27.03.20 13:33:12) 
ingilizcesi fena değilse (seninki de tabii) birlikte dizi/film izlerken ingilizce alt yazı ile izlemeyi, hatta alt yazısız izlemeyi teklif edebilirsin.

bunun dışında diğer iki yanıta katılıyorum.
  • knight of cydonia  (27.03.20 14:33:31) 
reddit'ten ortak konularda konuşabileceği dil arkadaşı bulsun.


  • mehmed resad  (27.03.20 14:42:13) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.