[]

Hamile lepistes ne zaman ayırmalı?&Büyümeyen yavrular

hizliresim.com

Bu şişko anneyi ne zaman yavruluğa almak gerekir?

Ek olarak daha önce doğan yavrular var 5 aylık oldular fakat hiç büyümüyorlar neredeyse. Ne yapmam gerekir?

 
Balığınız balon moly e benziyor , lepistese benzetemedim.
Lepistes yavruları 5 aylık olunca erkekleri babaları kadar oluyor nerdeyse . Dişiler annelere göre küçük kalıyor ama yavrulayabilecek büyüklükte oluyor. Küçük kaldı derken ne boyuttalar.

  • bnmzz  (14.03.20 14:16:07) 
Rafya denilen paket ipinden yavru koruyucu yapabilirsiniz

www.youtube.com

www.modanium.com
  • faithless  (14.03.20 14:49:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.