E Kitap (kindle) Cihazı Tavsiye

Türkçe kitap temin edilebiliyor mu artık?
Amazon ürünlerinde amazon hariç hiçbir yerden kitap alınamıyormuş diye duydum. Bir de reklamı gitmiyormuş sanırım. Siz ne önerirsiniz? Gözü yormayan bir şey lazım bana. Bir de Türkçe içerik nasıl bulunuyor? Hep normal kitap alan biri olarak denemek istiyorum. Teşekkürler.

burada bir arkadaş satıyordu, gayet güzel temiz bir cihaz: www.eksiduyuru.com

ben aynısını kullanıyorum hoş ve kullanışlı. hattusa.org gibi sitelerde o kadar çok e-kitap var ki. dilerseniz calibre uygulaması ile kendiniz pdfleri istediğiniz formata dönüştürüp kullanabilirsiniz cihazınızda.
  • theconqueror  (07.03.20 20:05:06)
Amazon ürünlerine PDF atarak okuyorum. Reklam zaten rahatsız etmez sadece ekran kapalı iken çıkar. Müşteri hizmetlerini arayınca reklam kalkıyor. Google ve Facebook'ta her türlü kitabı bulabiliyoruz. Gözü yormuyor sarjinuzun gidiyor. Kindle paperwhite 3 tavsiye ederim

  • seyyar satıcı  (07.03.20 21:40:35)
Bu arada yukarıda paylaşılan cihazın fiyatı çok iyi

  • seyyar satıcı  (07.03.20 21:41:27)
Herkese teşekkür ediyorum. Kobo Clara HD sipariş ettim umarım memnun kalırım. Kitap nerden nasıl satın alabilirim buna şimdi?

  • bana kedicik derdi  (07.03.20 23:27:10)
Kobo ile odefix veya d&r senkronize edilip e kitap alınabiliyor.

  • conta  (08.03.20 02:42:07)