Acun Ilıcalı'nın şu anki haline "sadece çalışarak" geldiğine

İnanıyor musunuz? Hiç lobi loca ilişkisi olmadan? Hiçbir dış destek görmeden? Sadece kişisel zekası ve çalışkanlığıyla?

Imkansız.

  • funl  (01.03.20 18:50:51)
Evet.

  • hayirsiz  (01.03.20 18:56:07)
inanan varsa açıklasın biz de inanalım. kendisinin arkasında doğuş grubun olduğunu düşünüyorum.

  • mikahakkinen  (01.03.20 18:56:34)
O lobi, destek, arkasina almayi calisarak ediniyor zaten. Dogus Grubu ya da baska bir kisi ya da kurulus "acaba simdi kime destek olsak, cekilis yaptik Acun cikti" demiyor.

  • crown  (01.03.20 19:21:10)
“Networking”, bağlantılar kurma, insan ilişkilerinden yararlanma da kişinin kişisel becerilerine dahil. Çalışkanlıkla bu özellikleri birleştirince pekâlâ mümkün.

  • microfiction  (01.03.20 19:23:24)
Daha kariyerinin başındayken, iş saatinde kaytarıp patronunun odasında uyuyan, iş saatinde iş yerini terk edip goygoya giden adamın çalışkanlık, azim, tırnaklarıyla kazıyarak geldi hikayeleri falan hiç inandırıcı değil.

  • kibritsuyu  (01.03.20 19:36:33)
kişisel mi zekası? vallahi agam eğleniy bizimle

  • Tears of Devil  (01.03.20 19:51:36)
adamın özel bir zekası, yeteneği veya çalışkanlığı olduğunu düşünmüyorum. Gayet sorumsuz, sıradan bir insan.

  • nundu  (01.03.20 19:58:18)
Pek sanmıyorum. Ama olabilir, imkansiz degil.

Iyi yerlere gelmenin tek sarti ustun zeka falan da değil. Doğru zamanda dogru yerde olmak, dogru zamanda dogru kisilere denk gelmek, sans faktoru var.
  • stavro  (01.03.20 20:51:58 ~ 04.03.20 13:39:09)
www.youtube.com burada kendisi anlatıyor hikayesini.

  • heavy smoker  (01.03.20 20:58:23)
Sosyal zekasi ve empati yetenegi yuksek birisi. Dogru zamanda dogru yerde bulunduysa firsati iyi degerlendirmis olabilir.

  • brkylmz  (01.03.20 21:10:58)
sadece çalışarak: imkansız.

  • jamiro  (01.03.20 21:37:36)
Dogru zaman dogru kisiler dogru yer. Bunlari yakalamis. Bu da % 90 sansla olur

  • oscar  (01.03.20 21:51:53)
@crown açıklayıcı oldu.inandık mı hayır. bu tarz adamlar para aklama para taşımada kullanılır. bağlantı kurma çevre yapma vs bunlar tamamen desteksiz olmaz. yolda yürürken herkesin karşısından ferit şahenk gelmiyor, o kadar kolay değil o bağlantı kurmalar.

  • mikahakkinen  (01.03.20 22:03:08)
Hayir. Olay dis destek olup olmamasi degil, dis destek illa bir noktada gelecek. Dis destegin niye geldigi daha onemli. Burada zeka ve caliskanlik icin gelmedigi acik. Konusmasinda muhabirken tv sektorunde genel mudurlerle kanka olan, onlara ilk isimle hitap eden biri izlenimi veriyor. Ya insan iliskilerinin cok iyi olduguna inanacaksin. Ya da arkada anlatmadigi baska iliskileri olduguna inanacaksin.

  • dunal  (02.03.20 00:39:44)
acun'un her başarısına çalışarak ulaştığına inanabilirim ama 90'ların ortasında show tv'de nasıl işe başladı onu merak ediyorum. röportajlarda bunu 'bir gün show tv ile yolum kesişti' şeklinde anlatıyor fakat başka ayrıntı vermiyor.

  • heidi'nin dedesi  (02.03.20 00:48:18)
Sanmıyorum türkiyede özellikle böyle büyümesi sadece kendi çabasıyla olan bişey değil. Arkada mutlaka birileri var ki bu adam TV kanalı filan aldı bir anda show da filan var mısın yapan adamdı yani..

  • simsey  (02.03.20 16:53:59)
Bir de su var, o kadar buyuk medya kurulusu batida cok guzel tutan o yarisma programi formatlarini buraya ithal etmeyi akil edemedi veya beceremedi de sadece bu lise mezunu dogru durust yabanci dili bile olmayan (o zamanlar ingilizcesi yes/no seviyesindeydi bu adamin) adam getirerek show tv'den parayi vurdu? Kesin bir sey diyemem ama pek mantikli gelmiyor.

Show TV'de yaptigi o programlarla parayi vurdu, oradan ayrildiginda alacaklarini aldi ve o parayala kanal satin aldi. Cok iyi hatirliyorum, Show TV'in Acun'a olan borcunun miktari basina yansimisti ve "ulan adam bu parayla muhtemelen yeni kanal satin alir, baska kanalda ise girmesine gerek yok artik" demistim kendi kendime, oyle de oldu.
  • stavro  (04.03.20 13:45:30)