[]

sadece öksürürken tek taraflı boyun & baş ağrısı neden olur?

normalde boynumda hiçbir ağrı, tutukluk yok.

bir-iki haftadır ne zaman öksürsem, hapşırsam veya tuvalette boynumun sağ tarafına tek bir noktaya korkunç şiddetli bir ağrı giriyor, başımın sağ yarım küresine yayılıyor, 5-10 dakika içinde de tamamen geçiyor.

bu ne ağrısıdır acaba?

 
Öksürmeye bağlı nükseder mi bilmiyorum ama migrenin diğer ismi yarım başağrısıdır zaten


  • Erva  (24.02.20 20:09:32) 
Boyun fıtığı? Masa başı iş veya çok ders çalışmaktan?

Başı geriye çekince, (varsa eğer fıtığı rahatlatınca) ağrı azalıyorsa, dahiliye, nöroloji, fizik tedavi, beyin cerrahisi, ortopedi farketmez randevu alın da bi mr istesinler.
  • masseter  (24.02.20 21:11:02) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.