[]

"Aniden deprem olacak" hissi

Size de oluyor mu bu çoğu zaman ? Özellikle geceleri geç saatlerde PC başında oturarak çalışanlar, siz de sandalyenizde sakin sakin otururken bir anda ve şiddetli bir biçimde sallanacağınızı hatta gürültü ve sarsıntıdan ne yapacağınızı dahi bilemeyeceğinizi düşündüğünüz oluyor mu ?

Edit: herkes sorumu yanlış anlamış :)


 
oluyor.
sırf bunun için bir sarkaç yaptım monitörün yanına.
deprem oluyor gibi hissedersem hemen ona bakıyorum, kıpırdamadığını görünce rahatlıyorum.
  • işimdeyim gücümdeyim  (20.02.20 22:19:19) 
işimdeyim benim dediğim "aa deprem mi oluyor" paniği değil, bir düş ama kötü içerikli olan, hani aklına filmden bir sahne gelir de irkilirsin ya, o şekil.


  • Avoiding The Puddle  (20.02.20 22:26:57) 
Oluyor, hatta buna karşı bir refleks oluştu. Yanlışlıkla sandalyeyi falan salladığımda kısa bir süre deprem oluyor sanıyorum.


  • mrmlq  (20.02.20 22:36:31) 
oluyor


  • pati  (20.02.20 22:37:37) 
Evet, maalesef.


  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (20.02.20 22:38:20) 
birisi hatirlatmadigi surece aklima bile gelmiyor.


  • aydonno  (20.02.20 22:42:12) 
yani öyle panik havası değil de, genelde depremi hissetmediğim için sallanıyor muyum acaba diye durup kulak kabarttığım oluyor; özellikle son depremlerden sonra. deprem olursa hissetmezsem diye kendi kendime geliştirdiğim müthiş bir radar sisteminin sonucu ¯\_(ツ)_/¯


  • Bruce  (20.02.20 22:49:42) 
olmuyor.


  • sutlu nescafe  (20.02.20 22:54:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.