vodafone sosyal medya paketleri

şu an türktelekom kullanıcısıyım vodafone'a geçmeyi düşünüyorum. mevcut operatörümde bazı sıkıntılar vardı.

aylık twitter paketim vardı, normalde twitter'a girdiğimde tarifenin internetinden yememesi gerekiyordu. çünkü ben ayda belirli ücret karşılığında twitter paketi satın almıştım ama yine de internetim azalıyordu.

vodafone'da da sosyal medya paketleri var. tarifenize ek 3 farklı sosyal medya uygulaması hakkınız var. bu üçünü kullandığınızda tarifenizin internetinden gitmiyor.

deneyen kullanan var mı. türktelekomda kotam gidiyordu vodafone'da da şayet azalıyorsa hiç bulaşmayacağım.

teşekkür ederim.

Arkadaşım Spotify için kullanıyor ve bir sorun yaşamıyor. Ben de kullanıyorum ancak çok bir data trafiğim olmadığından olcemedim.
Bu arada istersen net üzerinden referans ile geçiş yaparsan iki tarafa da ek GB veriyor.

  • kisa  (16.02.20 13:05:26)
@mit hep uygulama üzerinden giriyordum ama yine de kotam düşüyordu.

  • turbo sadık  (16.02.20 13:15:43)
vodafone redli plus 15. kesinlikle çok memnunum.

tüm sosyal medya ve spotify free, kotadan yemiyor. 2000 dk her yöne aylık indirimli haline 75 tl ödüyorum. bence şu anda kullanılabilecek en mantıklı tarife.

yalnız dışarıdan herkese açık değil diye biliyorum. beni arayıp tavsiye etmişlerdi. bir de yazın geçiş yapmıştım aylık 2 gb bir yıl boyunca oradan geliyor. yani ay sonu normal netim en az 10gb kalıyor. bitiremiyorum.

şöyle de bir durum var son 4-5 aydır sürekli 65 tl olan başka tarife tavsiye edip duruyor vodafone ama yemezler tabi :) adamlar bakıyor ki aylık sırf spotify+instagram+twitter için 30gb kullanmışım, caydırmaya çalışıyorlar tabi. çünkü normalde 15gb çok zor yeter.

eğer geçebiliyorsan kesinlikle tavsiye ederim. hatta geçersen ben tavsiye edeyim yanılmıyorsam her iki tara da gb kazanıyor.

eksiup.com
  • everythingok  (17.02.20 05:54:10)